Радіатори опалення

Радіатори опалення

У холодну пору року жоден будинок не обходиться без використання обігрівальних приладів. Радіатори опалення можна купити в широкому асортименті в інтернет-магазині Хелпхаус.

Особливості вибору радіаторів опалення

Асортимент доступних сьогодні опалювальних радіаторних батарей відрізняється різноманітністю типів матеріалів і відтінків. Варто зазначити, що агрегати темних кольорів мають тепловіддачу на ¼ вище, ніж батареї звичних світлих кольорів. Вибір відтінку, однак, краще узгоджувати з інтер'єром квартири та особистими уподобаннями.

Форма виробу має бути обтічної. Вироби з гострими кінцями лучit не вибирати, якщо в будинку є діти. Перш ніж вибрати той чи інший тип пристроїв, визначте, чи він підходить для вибраної ситуації. Перше, на чому варто звернути увагу - допустимий тиск пристрою.

Залежно від використовуваного матеріалу виділяють такі типи опалювального обладнання:

  • алюмінієві;
  • біметалічні;
  • чавунні;
  • сталеві.

Вибраний матеріал дозволить визначити робочий тиск, рівень тепловіддачі, теплоємність та несприйнятливість до механічних впливів, а також тривалість використання. У нашому магазині можна купити батареї опалення в широкому асортименті та за доступною ціною.

При виборі необхідно акцентувати увагу на виді приєднання до опалювальної системи. Підключення можуть бути бічними, нижніми та універсальними.

Різновиди опалювальних радіаторів

За конструктивними особливостями обігрівачі бувають секційними та панельними. Кожен із цих типів відповідає певним умовам використання. Вузькоспеціалізовані прилади застосовуються для вирішення певних цілей.

До них відносяться підлогові конвектори. Встановлюються вони на підлогу, використовуються при значній площі скління. Відрізняються обмеженою площею впливу та тепловіддачі. Не лише попереджають появу протягів, а й виключають запотівання вікон. У нашому магазині можна купити недорого опалювальні батареї.

У деяких приміщеннях застосовуються плінтусні обігрівачі, що встановлюються на місці розташування плінтусів, у довгих металевих боксах. Підводка прихована плінтусом. Практичний варіант, що унеможливлює порушення дизайну інтер'єру.

Панельні радіатори в заводському складанні герметичні та несприйнятливі до дії вологи. Дизайнерські прилади випускаються у різних формах та конфігураціях. Виготовляються з різних матеріалів: чавуну, сталі та алюмінію. Дізнатися, скільки коштують теплові батареї, можна проконсультувавшись із нашим менеджером.

Переваги радіаторів опалення

Всі види обладнання в інтернет-магазині радіаторів опалення мають певні переваги. Сталеві радіатори можуть бути бюджетними та дорогими. Відрізняються високою тепловіддачею та низьким рівнем інертності. Ці пристрої екологічні та нешкідливі, застосовуються практично скрізь: у школах, лікарнях. Розмір теплоносія досить малий.

Чавунні моделі відносяться до доступних опалювальних приладів. Передбачають тривалий термін використання – 50 років та більше. Зберігають тепло протягом деякого після вимкнення системи. Цілком прогрівають кімнати з високими стелями.

Біметалеві радіатори здатні витримати значний тиск. Гаряча вода, як теплоносій, не потрібна у великому обсязі. Установка обладнання триває небагато часу. Пристрої стійкі до корозії, неінерційні. Вартість радіаторів цього типу опалення висока, що виправдано високою ефективністю.

До плюсів плінтусних конвекторів належить висока економія: зберігають 40% палива. Прилади надійно захищені від перегріву, мають терморегулятор для контролю температури.

На нашому сайті Ви можете купити акумуляторний дриль шуруповерт, додатково можна придбати бензопилу байкал, а також будівельне обладнання ціна, приємних покупок!

У цій категорії немає товарів