Сушка для рушників

Сушка для рушників

Купити сушарку для рушників запрошує інтернет-магазин Хелпхаус, що представляє в каталозі актуальні модифікації. На всю продукцію стримані ціни, що сприяє вигідній економії бюджету.

Сушарка для рушників: особливості вибору

Сушарка для рушників - конструкція відома кожному. Найчастіше вони мають форму підкови. Їх монтують у ванній кімнаті та/або санвузлі. Служать як опалювальний прилад та підключені до мережі гарячого водопостачання. Зіткнувшись з необхідністю замінити старий пристрій, варто відвідати наш інтернет магазин рушників для ванної, що пропонує гідний вибір сучасних модифікацій.

У нашому каталозі сантехнічного обладнання представлено безліч моделей рушників для будь-якого дизайну квартири і ванної кімнати, і відповідно для будь-якого гаманця. Сучасні конструкції мають форми у вигляді підків, змійок, драбинок і так далі. Багато клієнтів віддають перевагу кутовому полотенцесушителю (ціна каталогу приємно здивує доступністю). Дана модифікація дозволяє обігравати кути, що порожні, роблячи їх максимально корисними.

На сьогоднішній день на ринку сантехнічних товарів досить багато виробників і моделей. Ми спробуємо дати вам кілька порад щодо вибору потрібної вам моделі.

Перша порада: вибір між водяним та електричним рушникосушителем. Розглянемо кожен окремо: перший дозволяє підключити виріб і в систему опалення та в систему гарячого водопостачання (ГВП). У квартирах на території РФ такі прилади можуть бути робітниками виключно у опалювальний сезон. Однак, завжди існує ще варіант холодного сушарки для рушників під час відключення гарячої води (приблизно 20 днів на рік). Теплий прилад має температуру на поверхні близько 60 градусів.

Електрична рушникосушарка призначена спеціально для опалення приміщення та сушіння речей. Конструкція дозволяє кріпити виріб у будь-якій частині квартири. Єдина умова – близькість розташування розетки. Електричні сушки для рушників зазвичай мають потужність до 300 Вт. Існує два різновиди даних приладів: кабельні та ті, які заповнені антифризом. Кожна конкретна модель має свої температурні можливості. Якщо ви встановлюєте таку модель у ванній кімнаті, то не забудьте про заземлення (оскільки у ванній кімнаті підвищена вологість).

Як купити недорогу сушарку для рушників?

Кожен споживач хоче купити дешевий рушникосушитель, але чому залежать ціни? Вартість та довговічність залежить від багатьох факторів, у тому числі і матеріалів, з яких їх виробляють. Довший термін експлуатації мають сушки для рушників з нержавіючої сталі. Зазвичай, при їх виробництві використовують такі матеріали як латунні трубки, звичайна і нержавіюча сталь. Як захисне покриття використовують полімерні емалі, хром, бронзу, титан, золото і нікель.

Однак, при виробництві сушки для рушників велику роль відіграє навіть не матеріал, який використовують, а товщина самих трубок і якість їх покриття. Параметр робочого тиску є дуже важливим для водяних приладів. При виборі водяної моделі слід враховувати той факт, що найчастіше в системах опалення та ГВП тиск під час опресування може бути 10 атм. Отже, варто віддавати перевагу модифікаціям, готовим витримати подібний тиск.

Продаж сушки для рушників — один з напрямків роботи нашого інтернет-магазину. Ми завжди підтримуємо демократичні розцінки та реалізуємо лише високоякісну продукцію. Потрібний рушникосушка змійовик? Вартість гарантовано порадує не менше, ніж його естетичність та довговічність.

На нашому сайті Ви можете купити бензопилу Інтерскол, додатково можна придбати мотокоса бензинова, а також купити рулетку, приємних покупок!

У цій категорії немає товарів