Бензоінструмент

Бензоінструмент

Агрегати, що працюють на бензині, знаходять застосування в багатьох сферах: їх використовують при виконанні ландшафтних і будівельних робіт, а також для вирішення різноманітних сільськогосподарських завдань. Існують дві основні категорії, на які підрозділяється бензоінструмент: пристрої бувають простими та професійними. У каталозі нашої фірми ви без проблем знайдете будь-яку бажану варіацію, при цьому високу якість кожної моделі і її довговічність ми гарантуємо.

Сучасні методи будівництва, ремонту, догляду за земельною ділянкою вимагають спеціалізованого обладнання, яке здатне прискорити процес та зробити його якіснішим. Пошук необхідних інструментів може стати виснажливим заняттям, але з інтернет-магазином «ХелпХаус» все стає швидким і легким. У каталозі зібрані найкращі представники сучасного бензообладнання від відомих та перевірених виробників. У нас ви знайдете бензопили, генератори, мотобури, мотопомпи, мотокоси, двигуни, різні бензоінструменти для професійного та побутового використання.

Пилки, генератори та інше обладнання

Наша компанія працює з 2009 року, а співробітники інтернет-магазину «ХелпХаус» мають багаторічний досвід роботи у сфері продажів інструментів, генераторів та обладнання для будівництва та ремонту. Ми допоможемо обрати оптимальний варіант товару, який повністю задовольнить усі ваші побажання. Працюючи зі знаменитими брендами, ми пропонуємо виключно оригінальні товари з офіційною гарантією виробника.

В наявності:

 • двигуни: HYUNDAI, VORSKLA;
 • бензопили: ATLANT, CRAFT, ELTOS, FORESTA, FORTE, GARDTECH, GOODLUCK, GOODLUCK SUPER, GRAND, GREEN GARDEN, GRUNHELM, KRAISSMANN, MAKITA, NORDEX та ще десятки виробників;
 • генератори від BLACK_DECKER, F0RTE, FIRMAN, FORTE, GERRARD, HYUNDAI, INPOWER та ін.;
 • мотобури: VORSKLA та УРАЛМАШ;
 • мотокоси: CARVER, CRAFT, DOLMAR, DWT, ELTOS, F0RTE, FOREST, FORESTA, FORTE та інші;
 • мотопомпи: FORTE, VORSKLA, БРИГАДИР;
 • інструменти китайського виробництва.

Каталог налічує понад 200 товарних позицій, асортимент яких регулярно оновлюється та поповнюється. Також ми постійно проводимо розпродаж та акції, на яких можна придбати товари зі знижкою.

Легкий ремонт та будівництво з інструментами від «Хелпхаус»:

 1. Ми реалізуємо тільки інструменти, якість яких повністю відповідає ціні.
 2. Вартість пилок, генераторів та іншого обладнання - одна з найнижчих на ринку.
 3. Ми співпрацюємо з клієнтами з усіх регіонів України та приймаємо замовлення цілодобово.
 4. Ми маємо авторитетних клієнтів, які рекомендують нас своїм партнерам.
 5. Оплата товарів здійснюється лише після доставки та перевірки клієнтом.

Чому співпрацювати з нами вигідно?

По-перше, ви не будете витрачати багато часу на пошук інструментів, у нас зібрано великий асортимент бензообладнання для ремонту та будівництва.

По-друге, ми пропонуємо товари з оригінальною гарантією та відповідаємо за можливість підробки.

По-третє, наші менеджери мають великий досвід роботи, що дозволяє їм знайти оптимальний варіант пили, мотопомпи чи генератора для кожного клієнта.

На нашому сайті Ви можете купити болгарку, додатково можна придбати фарбопульт електричний, а так само машина для прибирання снігу, приємних покупок!