зварювальне обладнання

зварювальне обладнання

Зварювальний процес забезпечує найякісніше, надійне та міцне з'єднання деталей, тому зварювання замінило багато інших існуючих технологій. Велику доцільність зварювальне обладнання має не тільки у великих виробничих цехах, а й у домашніх майстернях. Основна відмінність в устаткуванні полягає в його потужності та інших технічних характеристиках, що впливають на процес експлуатації. Функціональне призначення та параметри є визначальними при виборі та купівлі агрегату.

Спеціалізований інтернет магазин зварювального обладнання Хелпхаус пропонує широкий вибір професійних та побутових апаратів. Зварювальне обладнання в Україні від провідних світових виробників можна придбати на замовлення або вибрати з наявного асортименту.

Конструктивні особливості зварювального обладнання

Усі апарати можна поділити на дві великі групи:

 • професійне зварювальне обладнання;
 • техніка для побутового використання.

Пристрої для будинку влаштовані так, що працюють при невеликій силі струму від мережі з напругою 220В. Більш потужні апарати для виробничих потреб споживають напругу не тільки у 220В, а й 380В. Вони розраховані на тривалий тимчасовий цикл та виконання великих обсягів робіт.

Зварювальне обладнання, що застосовується для зварювання, представлено кількома категоріями в залежності від конструктивного пристрою:

 • інверторні агрегати;
 • обладнання трансформаторного типу;
 • випрямлячі.

Інверторні зварювальні установки відрізняються від побутових випрямлячів багаторазовим перетворенням струму. Спочатку змінні параметри перетворюються за допомогою первинного мережевого випрямляча, після чого струм направляється на фільтр без зміни показників напруги. Далі струм надходить на частотний перетворювач, в результаті чого на виході утворюється високочастотна змінна величина. У вторинному випрямлячі відбувається перетворення струму до показника напруги, що відповідають холостому струму.

Апарати інверторного типу не вимагають використання електродів, зварювальний процес здійснюється за допомогою плавлення дроту у спеціальному газовому середовищі.

Зварювальні випрямлячі забезпечують стійку дугу та стабільний процес зварювання. Електрична дуга утворюється за рахунок живлення постійним струмом, який проходить на кремнієвий або селеновий блок. Апарати досить зручні у використанні завдяки наявності додаткового дроселя, призначеного для регулювання та зміни налаштувань.

Третій тип устаткування – трансформатори. У таких пристроях сердечник є магнітопроводом, на якому розміщена обмотка (первинна та вторинна). Перша закріплена і не рухається, а друга переміщається щодо неї магністором. У такий спосіб регулюється струм.

З урахуванням практичності та зручності в експлуатації найчастіше вибір користувачів падає на інверторні зварювальні апарати. Вони приваблюють мобільністю, компактними габаритами, можливістю простого налаштування та регулювання у широких діапазонах.

Електрозварювальне та газове зварювальне обладнання: що вибрати

Інтернет-магазин зварювальних апаратів Хелпхаус представляє широкий асортимент моделей, серед яких не важко підібрати оптимальне обладнання для конкретного виду робіт.

Електрозварювальне обладнання поступово витісняється зручнішими практичними агрегатами, які залучають широкою сферою експлуатації. До таких пристроїв відноситься газозварювальне обладнання, продаж якого здійснюється в комплекті з усіма необхідними додатковими пристроями, а саме:

 • балони із киснем;
 • рукави, що подають (шланги);
 • пальники;
 • запобіжні елементи;
 • генератор із пальним газом (ацетилен або інший);
 • зварювальна поверхня;
 • інструменти для монтажу та інші супутні пристрої.

Зупиняючи вибір на тому, яке зварювальне обладнання купити, необхідно врахувати специфіку та обсяг майбутніх робіт. Газове зварювання має незаперечну перевагу: воно дає змогу виконувати з'єднання деталей навіть у польових умовах, а для електрозварювального апарату обов'язково знадобиться джерело живлення. Крім того, зварювальне обладнання в Україні зручніше та ефективніше при виконанні комунальних робіт (зварювання у житлових та нежитлових приміщеннях, на тепломагістралях, водопроводах).

З точки зору економічної ефективності газове зварювальне обладнання, ціна якого залежить від комплектації, дозволяє мінімізувати витрати при роботі з металом товщиною не більше 6 мм. В інших випадках витрати газу будуть економічно необґрунтованими. Інтернет-магазин Хелпхаус пропонує купити зварювальне обладнання в Україні від вітчизняних та зарубіжних виробників.

На нашому сайті Ви можете купити продаж бензоінструменту, додатково можна придбати піч електрична, а також купити масло для двотактних двигунів, приємних покупок!